Sławomir ujawnił, jakie ma zachcianki podczas koncertów. “Bez tego nie wyjdziemy na scenę”

238

Sławomir Zapała to polski aktor, showman, piosenkarz, konferansjer i prezenter telewizyjny. Krążą plotki, że artysta jest kapryśny i szczyci się zgromadzonym majątkiem. Przed koncertami bacznie strzegą go ochroniarze. Również o jego garderobie krążą liczne legendy. Jak jest naprawdę?

23 kwietnia, na kanale YouTube, Sławomir opublikował singiel z płyty – „Miłość w Zakopanem”. Nagranie uplasowało się na 4. pozycji na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach. Popularność piosenki zagwarantowała artyście występ podczas Sylwestra z Dwójką, organizowanego przez TVP2 w Zakopanem.

Czy popularność uderzyła mu do głowy? Sławomir opowiedział o swoich “zachciankach” w rozmowie z “Faktem”.

Sławomir ujawnił jakie ma zachcianki podczas koncertów

Piosenkarz w rozmowie z ujawnił, co musi znajdować się w jego garderobie. Trzeba przyznać, że odpowiedź jest naprawdę zaskakujące.

“Mamy taką zachciankę, że w naszej garderobie musi być mydło biały jeleń, którego używam. Za to Kajra ma mieć swój ulubiony rodzaj zimnego piwa. Bez tego nie wyjdziemy na scenę!” – wyznał Sławomir w rozmowie z tabloidem.

Kariera Sławomira i Kajry

Po ukończeniu nauki w PWST Sławomir wystąpił w wielu filmach i serialach, takich jak m.in.: Karol. Człowiek, który został papieżem33 sceny z życiaPod Mocnym AniołemHotel 52Czas honoruPrawo AgatyBlondynkaOjciec Mateusz czy Świat według Kiepskich.

7 kwietnia 2017 wydał debiutancki album studyjny, zatytułowany The Greatest Hits. Dotarł z nim do 1. miejsca polskiej listy przebojów – OLiS i uzyskał certyfikat platynowej płyty, sprzedając go w nakładzie przekraczającym 30 tysięcy egzemplarzy.

23 kwietnia, na kanale YouTube, opublikował singel z płyty – „Miłość w Zakopanem”. Nagranie uplasowało się na 4. pozycji na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach. Popularność piosenki zagwarantowała artyście występ podczas Sylwestra z Dwójką, organizowanego przez TVP2 w Zakopanem.

Magdalena Kajrowicz podczas studiów grała w produkcjach w reżyserii Agnieszka Holland, Janusza Majewskiego i Michała Kwiecińskiego. W latach 2005–2009 była członkinią zespołu Krakowskiej Opery Kameralnej. Zagrała w kilku produkcjach bollywoodzkich. W 2013 zdobyła tytuł Mistrzyni Polski na Mistrzostwach Polski Aktorów w Pływaniu.

4162cookie-checkSławomir ujawnił, jakie ma zachcianki podczas koncertów. “Bez tego nie wyjdziemy na scenę”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here